Skup zadłużonych mieszkań Gorzów Wielkopolski

skup nieruchomości gorzów

Sprzedaj swoje mieszkanie w 24h od kontaktu z nami!

Oferujemy szybką i sprawną sprzedaż nieruchomości, sprzedaj nam swoje mieszkanie, dom, lokal czy jakąkolwiek inną nieruchomość!

Nad każdą transakcją czuwa zespół mający doświadczenie w wycenie oraz obsłudze nieruchomości.

Działamy na terenie Gorzowa Wielkopolskiego oraz okolic.

Chcesz sprzedać nieruchomość z innego miasta? Wypełnij formularz a napewno rozważymy zakup Twojej nieruchomości!

Sprzedaj nam swoje mieszkanie w Gorzowie Wielkopolskim

Udogodnienia

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych.

14 + 6 =

Napisz do nas lub zadzwoń na numer kontaktowy: +48 533 587 111

Skup zadłużonych mieszkań Gorzów Wielkopolski – idealne rozwiązanie dla dłużników

Często ludzie mają przeświadczenie, że mieszkania zadłużone nie mają żadnej wartości rynkowej i nie da się ich sprzedać. Jednak prawda jest zupełnie inna. Istnieją firmy specjalizujące się w skupie takich nieruchomości. Postanowiliśmy przybliżyć, na czym polegają usługi związane z zakupem zadłużonych mieszkań przez naszą firmę w Gorzowie Wielkopolskim.

Proces sprzedaży zadłużonego mieszkania może odstraszać potencjalnych kupujących. Wszystko dlatego, że dług hipoteczny jest przenoszony na nowego właściciela nieruchomości. W związku z tym wielu właścicieli zadłużonych mieszkań zastanawia się, jak sprzedać swoje nieruchomości z obciążeniem. Zwykli kupujący zazwyczaj nie są zainteresowani takimi ofertami, gdyż na rynku dostępnych jest wiele atrakcyjnych mieszkań bez długów. Właśnie tutaj pojawia się skup zadłużonych mieszkań jako rozwiązanie.

Na szczęście istnieją firmy i eksperci, którzy nie boją się kupować nieruchomości z długami.

Sprzedawca zadłużonego mieszkania otrzymuje uczciwą cenę, której nie byłby w stanie uzyskać w inny sposób.

Jednakże, aby sprzedać mieszkanie z długiem, konieczne są pewne formalności. Nasza firma zajmująca się skupem zadłużonych nieruchomości pomoże w załatwieniu wszystkich kłopotliwych spraw. Co więcej, osoby zainteresowane sprzedażą zadłużonych mieszkań mogą skorzystać z błyskawicznego formularza kontaktowego i uzyskać wycenę w 24h!

Dzięki rzetelnej wycenie nieruchomości przez naszą firmę można poznać jej rzeczywistą wartość rynkową. Dla wielu osób sprzedaż zadłużonych mieszkań jest jedynym rozwiązaniem, które pozwala uniknąć licytacji komorniczej. Warto pamiętać, że na pierwszej licytacji cena mieszkania może wynieść jedynie 3/4 wartości szacunkowej.

Jeśli na pierwszej licytacji nie zgłosi się żaden nabywca, komornik przeprowadza drugą licytację. Jeżeli ktoś zaoferuje co najmniej 2/3 wartości wyceny, sprzedaż komornicza zostanie przeprowadzona. Po licytacji przez komornika, byłego właściciela nieruchomości czeka problem z wydaleniem. Dlatego lepiej dobrowolnie sprzedać zadłużone mieszkanie po lepszej cenie i wyprowadzić się we własnym tempie.

Proces sprzedaży zadłużonych mieszkań u nas przebiega szybko. Dzięki temu, że dysponujemy odpowiednimi środkami finansowymi, a klienci mogą zmniejszyć swoje obciążenie kredytem hipotecznym. Oferujemy przejrzystą i nowoczesną formę zdalnej wyceny bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy wypełnić formularz kontaktowy i podać podstawowe informacje o nieruchomości obciążonej hipoteką, a w ciągu 24 godzin otrzymasz szybką i rzetelną wycenę. To pierwszy krok w kierunku pozbycia się zadłużenia i poprawy sytuacji finansowej dzięki naszej firmie.

Często od klientów słyszymy, że oferowana przez nas cena jest najlepszą opcją, jaką dostają.

Przejmujemy wszelkie długi i zobowiązania związane z nieruchomościami. Po sfinalizowaniu sprzedaży i zakupie zadłużonych mieszkań przejmujemy również inne zobowiązania wobec wspólnoty mieszkaniowej. Warto mieć to na uwadze, decydując się na skup zadłużonych mieszkań.

W ramach sprzedaży zadłużonych mieszkań zawsze utrzymujemy kontakt z klientem i dostarczamy wszystkie niezbędne dokumenty do sporządzenia umowy. Dotyczy to zarówno sprzedaży domów jak i mieszkań z zadłużeniami.

Sprzedaż zadłużonego mieszkania za pośrednictwem skupu mieszkań w Gorzowie daje możliwość uzyskania wyższej ceny niż w przypadku licytacji, która odbywa się w ramach egzekucji. Jest to sposób na wyjście z długów i uniknięcie procedur egzekucyjnych. Dodatkowo, sprzedając zadłużone mieszkanie.

Sprzedaż mieszkania, stanowi skuteczne rozwiązanie w przypadku zadłużenia. Dodatkowo, sprzedając nieruchomość z udziałem skupu mieszkań, można otrzymać wyższą kwotę niż podczas licytacji prowadzonej przez komornika.